VIDEO/ “Unë jam Zlatan”, Ibra publikon trailerin e filmit me protagonist aktorin shqiptar


Zlatan Ibrahimoviç ka një karrierë të pasur në futboll duke luajtur për disa nga ekipet më të mëdha në Europë.

pjimage

Për këtë arsye karriera e sulmuesit të Milanit do të bëhet film. Fabula është shkruar nga Xhakop Bekman teksa është përcjellë karriera e plotë e Ibrës që në hapat e para si futbollist.

E veçanta është se një ndër aktorët kryesorë do të jetë dhe një shqiptar i quajtur Granit Rushiti. Filmi është titulluar “Unë jam Zlatan” dhe vetë sulmuesi ka shpërndarë trailerin në rrjete sociale i cili është bërë menjëherë viral.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.