VIDEO/ “Uragani i fitores ka nisur”- Kryemadhi publikon pamjet e takimeve: Do përmbysim RilindjenKryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka publikuar pamjet e aktiviteteve politike, teksa shprehet se “Uragani i fitores ka nisur”.

Kryemadhi shprehet se me po afrohet 25 prilli, të cilin kryetarja e LSI e quan si datën e referendumit.

Ajo shprehet se bashkë me shqiptarët do përmbyset Rilindja.

“Uragani i fitores ka nisur dhe rritet më i madh çdo ditë që na afron me datën e referendumit të 25 prillit. Bashkë përmbysim Rilindjen dhe ndërtojmë Shqipërinë Tuaj!”, thekson Kryemadhi.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *