VIDEO/ Ushtarët e Putinit braktisin armatimet dhe tanket, ukrainasit publikon pamjet “turpëruese”

Ushtria ukrainase është duke çliruar akoma më shumë zona nga ushtria e Putinit, ndërkohë që janë bërë virale në rrjet pamje kur ushtarët rusë braktisin armatimet dhe tanket e tyre.

Nexta ka publikuar video të xhiruara në Lyman, zonë ukrainase e çliruar së fundmi.

Ndërkohë virale janë bërë edhe pamjet të ushtarëve ukrainas që hyjnë në qytetet e çliruara dhe pritja që u bëhet atyre nga qytetarët. Njëri madje dëgjohet të thotë se i kanë pritur me padurim forcat çlirimtare.

@daniel_oneill

Slava ukraine ?? #ukraine #ukraine?? #russiavsukraine #slavaukraine #?? #???????? #????? #?????❤️?????? #war #sad

♬ original sound – dan

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com