VIDEO/ Vjedhja e këmbimit valutor, grabitësi drejton “armën”, por përballet me rezistencë, punonjësi tenton ta…

video vjedhja e kembimit valutor grabitesi drejton armen por perballet me rezistence punonjesi tenton ta
video vjedhja e kembimit valutor grabitesi drejton armen por perballet me rezistence punonjesi tenton ta

Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Kombinatit në kryeqytet ku një person i paidentifikuar nën kërcënimin e një pistolete lodër ka grabitur një shumë parash nga një pikë këmbimi valutor.

Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb autori shfaqet teksa i drejton armën e rreme personit që ndodhet brenda pikës së këmbimit valutor.

[embedded content]

Megjithatë ky i fundit i ka rezistuar kërcënimit të autorit duke e shtyrë atë, por është përballur me një goditje nga ana e tij.

Pavarësisht kësaj ai sërish ka tentuar ta “çarmatosë” duke vendosur dorën te pistoleta lodër, por pa arritur përfundimisht t’ia rrëmbejë atë autorit të paidentifikuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts