VIDEO/ Ylli i Romës largohet nga jeta e luksit, kap stekën e lavazhit dhe lan Range Roverin në rrugë

Portieri i Romës, Rui Patrisio është bërë protagonist jashtë fushës duke prodhuar një moment mjaft qesharak në rrjetet sociale.

lavazh

33-vjeçari është larguar për një moment nga futbollit duke iu drejtuar punës së përditshme. Rui Patrisio ka vendosur të lajë vetë makinën e tij tip Range Rover duke mos pasur komplekse.

Portieri portugez shikohet teksa fshin e më pas përdor stekën e presionit për të larë makinën. Një moment mjaft gazmor që është bërë viral në rrjetet sociale duke treguar thjeshtësinë e një prej portierëve më të paguar në Serinë A.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *