VIDEO/ Zbarkoi në Paris, shihni momentin e mbërritjes së Mesit me forca të shumta policore për kryerjen e vizitave mjekësore


Pas zbarkimit në Paris, Lionel Mesi ka shkuar menjëherë që të kryejë vizitat mjekësore.

MES

Ashtu siç e kishte njoftuar dhe zyrtarisht PSG-ja, ylli argjentinas do të prezantohet si lojtari i ri parizien nesër në orën 11:00 në ambjentet e stadiumit “Parc des Princes”. 6 herë fituesi i “Topit të Artë” u shoqërua nga forca të shumta policore drejt spitalit “American de Neuilly” për të kryer të gjitha ekzaminimet me klubin e tij të ri.

34-vjeçari do të përfitojë plot 35 milionë euro neto në sezon dhe do të firmosënjë kontratë 2-vjeçare me opsion edhe për një tjetër.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *