VIDEO/ Zjarr i madh në hyrje të Vlorës, flakët përfshijnë zonën pranë banesave

Në hyrje të qytetit të Vlorës një zjarr ka marrë përmasa të konsiderueshme, ndërsa ende nuk dihen shkaqet.

Mësohet se në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse të qytetit të Vlorës, të cilat kanë nisur punën për shuarjen e flakëve.

Raportohet se flakët janë duke u favorizuar edhe nga era e fortë dhe temperaturat e larta, ndërsa pranë zonës ka edhe një numër banesash të cilat deri tani nuk ndodhen në rrezik.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts