VIDEO/ Zv.kryeministri i shqetësuar nga zhurma e punimeve pranë shtëpisë: I pyeta dhe më thanë ‘muzika është e lejuar deri në orën 23.00’
Zv/kryeministri Erion Braçe ka postuar një video në rrjetet sociale, ku ka ndarë shqetësimin për zhurmat që krijojnë punonjësit e një objekti pranë shtëpisë së tij që në mëngjes.

Braçe ka ironizuar duke ndarë me ndjekësit në Facebok edhe përgjigjen që ka marrë prej punonjësve, se muzika është e ndaluar pas orës 23:00, duke iu referuar vendimit të komitetit të ekspertëve për shkak të situatës nga koronavirusi.

“Ora 7.28, e shtune! Miremengjes! Ashtu eshte, fiks sic e mendoni! I pyeta dhe me thane: Muzika eshte e lejuar deri ne oren 23.00!”, shkruan Braçe.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *