VIDEOLAJM/ Aksidenti me një viktimë në Korçë, polici po kthehej nga shërbimi kur…

Punonjësi i policisë në Stacionit e Policisë Kufitare Goricë, Ilirjan Doni, humbi jetën tragjikisht pasi u përfshi një aksident teksa po kthehej nga shërbimi.

Siç shihet edhe nga pamjet një automjet tip ‘Scania’ është përplasur me automjetin tip ‘Open’ që drejtohej nga 63-vjeçari Ilirjan Duni.

Përplasja ka qenë e fortë, për pasojë polici ka ndërruar jetën, ndërsa shoferi i kamionit Vasillaq Çinoku është shoqëruar në polici.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts