VIDEOLAJM/ Autobusi interuban përplaset me trafikndarësen në Durrës

videolajm autobusi interuban perplaset me trafikndaresen ne durres
videolajm autobusi interuban perplaset me trafikndaresen ne durres

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të enjteje në Durrës.

Një autobus që bën transportin ndërqytetës është përplasur me trafik ndarësen në rrugën “Adria” në hyrje të qytetit bregdetar të Durrësit.

Fatmirësisht, nga përplasja nuk ka pasur persona të lënduar.

Nga përplasja raportohen vetëm dëme materiale. Aksidenti ka shkaktuar trafik të rënduar në këtë zonë.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts