VIDEOLAJM/ Kryemadhi dhe Berisha kokë më kokë në Parlament, çfarë po diskutojnë drejtuesit e “Shtëpisë së Lirisë”
Mes Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Sali Berishës, i shpallur “non grata” nga Amerika ka një koalicion për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit që quhet  “Shtëpia e Lirisë”. Sot, në sallën e Kuvendit janë parë duke biseduar të dy, kokë më kokë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe Sali Berisha.

Siç shihet në këtë video, të siguruara nga Panorama ata kanë diskutuar bashkë, por nuk dihet për çfarë.

Më herët kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar se bashkëpunimi i LSI me komisionin e rithemelimit është një bashkëpunim teknik. Ajo është shprehur se forca politike që drejton do të mbështesë kandidatët e Berishës në zgjedhjet e 6 marsit.

MONIKA KRYEMADHI KELLICI KUVEND BERISHA1 MONIKA KRYEMADHI KELLICI KUVEND BERISHA2 MONIKA KRYEMADHI KELLICI KUVEND BERISHA3 MONIKA KRYEMADHI KELLICI KUVEND BERISHA4

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.