VIDEOLAJM/ Në Air Albania po mbahet Kuvendi i thirrur Berisha, ja si shfaqet situata në selinë blu

Teksa në stadiumin Air Albania po mbahet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike, në Selinë Blu situata shfaqet e qetë.

 

Porta qëndron e hapur dhe në pjesën e jashtme shihen disa makina të televizioneve që ndodhen aty për raportim.

Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme duket se ka përfunduar takimi që kryetari Lulzim Basha mbajti me simpatizantët e kësaj force politike në lidhje me 31-vjetorin e krijimit të PD-së.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.