VIDEOLAJM/ Rama me Zahon në tribunën e “Kukësi Arena”, shikoni momentin kur shkrep selfie me djalin e tij të vogël

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në ceremoninë e përurimit të stadiumit të rë të qytetit verilindor “Kukësi Arena”. Përveç ministrave që e shoqëronin, Spiropali dhe Evis Kushi kreu i qeverisë shqiptare ka pasur në krah të tij, djalin e vogël Zaho.

Rama shfaqet me Zahon në tribunën e stadiumit, ku herë pas herë shkrep edhe ndonjë selfie.

Në këtë ceremoni, me muzikë dhe aktiviteteve të tjera marrin pjesë drejtuesit sportivë, kryeministri Rama si dhe politikanë të tjerë të pranishëm.

rama zaho kukesi arena

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *