VIDEOLAJM/ Rama tenton të hyjë në makinë, ministri Manja e kthen nga rruga. Çfarë ndodhi në Kryesinë e Kuvendit

videolajm rama tenton te hyje ne makine ministri manja e kthen nga rruga cfare ndodhi ne kryesine e kuvendit

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur kryeministri Edi Rama tenton që të futet në makinën e tij, por ka qenë ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ai që e kthen nga rruga.

Kreu i qeverisë shfaqet duke biseduar me Manjën, ndërkohë që të dy socialistët ishin të pranishëm në mbledhjen e grupit parlamentar të PS-së që u mbajt sot në Kryesinë e Kuvendit.

Për më tepër shihni pamjet.

[embedded content]

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts