VIDEOLAJM/ Skenarët e opozitës për tensione, Basha dhe deputetët e tij shkojnë 1 orë para në Kuvend

videolajm skenaret e opozites per tensione basha dhe deputetet e tij shkojne 1 ore para ne kuvend
videolajm skenaret e opozites per tensione basha dhe deputetet e tij shkojne 1 ore para ne kuvend

Teksa ende nuk ka nisur zyrtarisht seanca plenare, Basha ka zgjedhur që të shkojë herët në Kuvend. Siç shihet nga pamjet që siguruar për BalkanWeb gazetari Osman Stafa, shihet se ai shoqërohet nga deputetët e tij.

Ndoshta kjo është një taktikë e Bashës për t’iu shmangur tensioneve që mund të nisë opozita jashtë Kuvendit dhe në sallë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts