Videoskandali në zyrën e Gjicit, Alma Kaçi shkon në SPAK. Ja momenti kur hyn në prokurori ‘e maskuar’

Alma Kaçi, gruaja që u shfaq në videon e skandalit të ish-kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici do të merret sërish në pyetje sot nga prokurorët e SPAK.

Lajmi konfirmohet nga gazetarja Klodiana Lala. Në një video të siguruar për BalkanWeb shihet duke u futur në ambientet e SPAK, ndërsa për t’iu shmangur mediave, është ‘maskuar’ sërish me një kapele.

[embedded content]

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts