Vidhet një argjendari gjatë natës te “Rruga e Dibrës”

vidhet nje argjendari gjate nates te rruga e dibres
vidhet nje argjendari gjate nates te rruga e dibres

Vidhet një argjendari gjatë natës në Tiranë te “rruga e Dibrës”. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta.

Një person i paidentifikuar ka mësyrë në argjendari, ku kanë arritur të grabisin rreth 10 milionë lekë bizhuteri.

Bazuar në këqyrjen e kamerave të sigurisë, grupi hetimor dyshon se vetëm një autor ka marrë pjesë në vjedhje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts