Vihet në pranga 27-vjeçari nga Fieri, dyshohet se ka krye marrëdhënie seksuale me një 12-vjeçare

vihet ne pranga 27 vjecari nga fieri dyshohet se ka krye marredhenie seksuale me nje 12 vjecare
vihet ne pranga 27 vjecari nga fieri dyshohet se ka krye marredhenie seksuale me nje 12 vjecare

Vihet në pranga një shtetas me inicialet A.M, 27 vjec, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 12-vjeçare.

Kane qenë specialistët e hetimit të Komisariatit Vlorë që kanë prangosur djalin, banues në Fier, që është kallëzuar nga një shtetase se ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e saj.

Policia vijon veprimet për verifikimin e këtij kallëzimi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts