Vizita e Giorgia e Melonit në Shqipëri, shtohen masat e sigurisë në portin e Vlorës (VIDEO)

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni do të vizitojë sot Vlorën, me ftesë të kryeministrit Edi Rama. Meloni është nisur nga Brindisi me një traget të linjës. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se në kuadër të vizitës së Melonit, në Portin e Vlorës ka shtim të masave.

Siç shihet edhe nga pamjet, ka shtim të numrit të efektivëve, gjithashtu në gatishmëri është edhe një ambulancë.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts