Vizita zyrtare në SHBA, Presidenti Begaj publikon foton krah Biden dhe zonjës së parë

Presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj dhe zonja e parë Armanda Begaj, kanë takuar sot presidentin e SHBA-së Joe Biden dhe zonjën e parë, Jill Biden.

‘Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash’, shkruan Begaj krah fotos.

Kujtojmë se Presidenti Bajram Begaj, ndodhet në SHBA në kuadër të Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts