Vllaznia tenton goditjen e madhe në merkato, shkodranët nisin kontaktet me ish-futbollistin e Skënderbeut


Vllaznia po tenton një goditje të madhe në merkato dhe ai është ish-futbollisti i Skënderbeut, Liridon Latifi.

auto_Liridon_Latifi1607282120

Sipas “Zëri.info”, shkodranët kanë filluar kontaktet e para me lojtarin dhe shumë shpejt mund të ketë diçka konkretë në këtë aspekt. Para disa kohësh u përfol dhe për një interesim të Tiranës, por gjithçka mbeti me aq me bardheblutë që nuk kanë bërë më ndonjë tentativë për të afruar futbollistin kosovar në skuadër.

Sezonin  e kaluar, Liridon Latifi u aktivizua me hungarezët e Pushkash Akademi, por një rikthim në Superiore është shumë afër për 27 vjeçarin.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.