Vodhi një automjet një ditë pasi u lirua nga amnistia, arrestohet autori në Pogradec

vodhi nje automjet nje dite pasi u lirua nga amnistia arrestohet autori ne pogradec
vodhi nje automjet nje dite pasi u lirua nga amnistia arrestohet autori ne pogradec

Një ditë pasi u lirua nga qelitë e burgut për shkak të aministisë, i dënuari Ardian Isufi vodhi një automjet, duke u shpallur në kërkim.

Arratia e tij ka zgjatur vetëm disa orë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts