Vranë 32-vjeçaren poshtë Urës së Dajlanit, ‘arrest me burg’ për dy autorët në Durrës

vrane 32 vjecaren poshte ures se dajlanit arrest me burg per dy autoret ne durres
vrane 32 vjecaren poshte ures se dajlanit arrest me burg per dy autoret ne durres

“Arrest me burg” ka qenë masa e dhënë sot për 2 autorët e dyshuar të vrasjes së Luljeta Prezës. Ngjarja ndodhi pak ditë më parë te Ura e Dajlanit në Durrës.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se vendimi për Aldo Brahimajn dhe Ylli Grabovarin u dha nga gjykata e Durrësit.

32-vjeçarja e cila punonte si punonjëse seksi u vra poshtë urës së Dajlanit me thike gjate natës. Trupi i saj u konstatua disa orë më vonë nga kalimtare të rastit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts