“Vrapuan të flisnin para meje”/ Bardhi flet për raportin me Sarën: Ne kemi një….

22:43 – 27.01.2024

“Vrapuan të flisnin para meje”/ Bardhi flet për raportin me Sarën: Ne kemi një….

vrapuan te flisnin para meje bardhi flet per raportin me saren ne kemi nje
vrapuan te flisnin para meje bardhi flet per raportin me saren ne kemi nje

“Është punë e imja individuale. Të gjithë vrapuan të flasin para meje. I falenderoj që u përkujdesët sepse ju kam miq dhe e vlerësoj. Unë me Sarën kemi ndenjur që në fillim bashkë, shkojmë mirë, kemi një afrimitet.”- tha Bardhi.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts