Vrasja e adoleshentit në Gramsh, Prokurori i kërkon Gjykatës burg për 4 të arrestuarit

Prokuroria e Elbasanit depozitoi sot në Gjykatë kërkesën për caktim mase sigurie arrest në burg për katër të miturit e arrestuar për ngjarjen në Gramsh.

Akuza ndaj tyre është vrasje në bashkëpunim dhe mbajtje pa leje e armëve të ftohta. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Fatmir Popja.

Kujtojmë se pak ditë më parë u vra me thikë në ambientet pranë shkollës së tij,  15-vjeçari Fatjon Bici.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts