Vrasja e dy grave, nesër ditë zie në Kosovë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka njoftuar se nesër do të jetë ditë zie shtetërore në Kosovë. Në postimin në Facebook, Osmani ka thënë se shoqëria jonë do të jetë në zi çdo ditë përderisa të ketë vrasje të grave dhe vajzave tona. Sot në Pejë, Edmond Lajçi dyshohet se ka vrarë gruan e tij, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts