Vrasja e dy vëllezërve Bytyçi, SHBA sërish thirrje Serbisë: Zbardhni ngjarjen

Shtetet e Bashkuara të Amerikës sërish i kanë bërë thirrje Serbisë që të vërë para drejtësisë ata që kanë kryer vrasjen e vëllezërve Bytyçi, si dhe ata që kanë mbuluar atë krim. Shtetasit amerikanë Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi u vranë 24 vjet më parë. “Sërish i bëjmë thirrje Serbisë që të hetojë plotësisht këtë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts