Vrasja e Gentjan Bejtjas alarmon autoritetet, kontrolle të shumta pranë Fushë-Krujës, policia dhe forcat speciale në patrullim

vrasja e gentjan bejtjas alarmon autoritetet kontrolle te shumta prane fushe krujes policia dhe forcat speciale ne patrullim
vrasja e gentjan bejtjas alarmon autoritetet kontrolle te shumta prane fushe krujes policia dhe forcat speciale ne patrullim

Fushë-Kruja dhe rrethinat e qytetit janë blinduar nga forcat e policisë që nga vrasja e Gentjan Bejtjas, disa ditë më parBurime për BalkanWeb kanë raportuar se autoritetet kanë vendosur në fokus zonën duke zhvilluar kontrolle të shumta.

Mësohet se postblloqe policie të mbështetura nga forcat speciale janë vendosur në akset rrugore që përshkojnë qytetin, madje në qarkullim janë edhe disa grupe të lëvizshme të forcave Shqiponja dhe FNSH.

Këto të fundit raportohet se janë caktuar të patrullojnë të gjitha rrugët dytësore dhe rurale duke kryer kontrolle të befasishme në mjetet e cilësuara si të dyshimta.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts