Vrasja e Liridona Ademajt, babai i Naim Murselit zbulon mesazhin që dy persona i dërguan në shtëpi dhe e paralajmërojnë për…

Vrasja e Liridona Ademajt, babai i Naim Murselit zbulon mesazhin që dy persona i dërguan në shtëpi dhe e paralajmërojnë për…

Shaban Murseli, babai i Naim Murselit, të dyshuar për vrasjen e Liridona Ademajt, tha se të enjten rreth orës 17:00, dy persona i kishin shkuar në shtëpi për t’ia përcjellë mesazhin e familjes Ademi se ia ka një gjak borxh. Ai këtë deklaratë e bëri për Kojshia Show të premten kur ky emision po xhirohej. […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts