Vrasja e Liridona Ademajt, Behgjet Pacolli reagon ashpër: Disa individë skizofrenë po e përdorin tragjedinë për të…

Vrasja e Liridona Ademajt, Behgjet Pacolli reagon ashpër: Disa individë skizofrenë po e përdorin tragjedinë për të…

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, në një postim në Facebook ka shkruar se po sheh “disa insinuata të individëve me sjellje skizofrenike që përdorin tragjedi si kjo e Liridonës për të tërhequr vëmendjen e publikut dhe për të pervetësuar ndonjë pëlqim (like) në platformat mediatike”. Ai ka thënë se është e rëndësishme që të ekspozohen […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts