Vrasja e Liridona Ademajt, reagon Prokuroria, çfarë po ndodh me hetimet

Vrasja e Liridona Ademajt, reagon Prokuroria, çfarë po ndodh me hetimet

Prokuroria Themelore në Prishtinë është duke zhvilluar hetime intensive rreth rastit të vrasjes së Liridona Ademajt. Deri më tani për vrasjen e saj janë arrestuar katër persona përfshirë bashkëshortin, Naim Murseli që dyshohet se ka porositur ekzekutimin e saj. Në paraburgim bashkë me Murselin gjenden edhe autori  Granit Plava, Kushtrim Kokalla dhe Tomë Dodaj. Liridona […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts