Vrasja e Liridona Murselit, prokurorja e çështjes: Do të kërkojmë 30 ditë paraburgim për të dyshuarit

Vrasja e Liridona Murselit, prokurorja e çështjes: Do të kërkojmë 30 ditë paraburgim për të dyshuarit

Prokuroria e Kosovës do të kërkojë 30 ditë paraburgim për dy personat që dyshohen për vrasjen e Liridona Murselit dy ditë më parë, ku të arrestuar janë Naim Murseli, bashkëshorti i Liridonës dhe vrasësi i saj. Kështu ka bërë të ditur për Gazetën Nacionale Prokurorja e rastit, Besa Limani, e cila ka thënë se ende […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts