Vrasja e Pëllumb Metës/ Pretendon se e kreu ajo krimin, prokuroria rikthen në vendin e krimit Hygertën, ja çfarë u zbulua

vrasja e pellumb metes pretendon se e kreu ajo krimin prokuroria rikthen ne vendin e krimit hygerten ja cfare u zbulua
vrasja e pellumb metes pretendon se e kreu ajo krimin prokuroria rikthen ne vendin e krimit hygerten ja cfare u zbulua

Prokuroria ka rikthyer në shtëpinë ku ka ndodhur krimi, Hygerta Metën, pasi ajo pretendon se është ajo autorja e vrasjes të së atit.

Vajza ka shpjeguar krimin ne prani te eksperteve, ku u përcaktua distanca, trajektorja dhe detaje të tjera.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts