Vrasja në Fier/ Nëna ulëriu, e pa në Tv: Më kanë vrarë djalin. Amaneti i tij fundit. Dalin prova të reja

vrasja ne fier nena uleriu e pa ne tv me kane vrare djalin amaneti i tij fundit dalin prova te reja
vrasja ne fier nena uleriu e pa ne tv me kane vrare djalin amaneti i tij fundit dalin prova te reja

Ngjarja e rëndë që ndodhi ne Fier ku një 39-vjeçar Xhuljano Mihaj goditi me thikë për vdekje bashkëjetuesin e ish bashkëshortes së tij në lagjen Kryengritja e Fierit, tronditi opinionin publik.

Autori ishte në një konflikt të herëpashershëm me bashkëshorten e tij edhe pse kjo e fundit i kishte kërkuar divorcin dhe pritej seanca vendimtare. Autori i krimit e kërcënonte shpesh bashkëshorten dhe të dashurin e saj Xhimi Bakaj.

[embedded content]

Ai shkonte çdo natë poshtë banesës ku jetonte ajo dhe fëmijët duke ruajtur çdo lëvizje të saj. Ditën e djeshme bashkëjetuesja e viktimës u shpreh në një lidhje live se ajo ka qenë çdo ditë e kërcënuar dhe e survejuar nga bashkëshorti.

Madje ditën e djeshme u transmetuan audio kërcënuese ku autori i kishte dërguar edhe një natë para krimit. Neglizhenca e institucionit të policisë së Fierit u fajësuan nga ana e saj, për shkaktimin e kësaj tragjedie.

Ditën e sotme flasin familjarët e të ndjerit Xhimi Bakaj, ndiqni emisionin…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts