Vrasja në Krujë/ U gjet e djegur pak kilometra larg vendngjarjes, makina rezulton e vjedhur. Brenda saj u gjetën tre armë

vrasja ne kruje u gjet e djegur pak kilometra larg vendngjarjes makina rezulton e vjedhur brenda saj u gjeten tre arme

KRUJË

Detaje të reja për vrasjen e 46-vjeçarit Ramazan Sino dhe plagosjen e nipave të tij 13 dhe 8 vjeç në fshatin Larushk të Krujës mesnatën e kaluar.

Pak kilometra larg shtëpisë së Gentjan Bejtjas ku ndodhi dhe atentati u gjet e djegur dhe makina e përdorur nga autorët.

Makina E Djegur Ne Fushe Kruje
Makina E Djegur Ne Fushe Kruje

[embedded content]

Gazetari Andi Shota raportoi për “BalkanWeb” se autovetura tip “Golf 5” pa targa me benzinë e gaz sipas burimeve rezulton e vjedhur.

Sipas burimeve nga grupi hetimor, makina është djegur totalisht, teksa brenda saj janë gjetur 3 armë zjarri tip kallashnikov.

[embedded content]

Policia po heton në disa pista për atentatin, teksa dyshohet se shënjestra ishte pikërisht Gentjan Bejtja, një emër i njohur për policinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts