Vrasja në Sukth, mbërrijnë në vend Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, krehet zona

Vijojnë kontrollet dhe hetimet intensive pas vrasjes së 38-vjeçarit Fatjon Dervishi në Sukth.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po krehin zonë, teksa janë dislokuar pak metra larg banesës së viktimës.

Policia po kontrollon për gjurmë të gjithë perimetrin dhe zonën përreth në kërkim të provave materiale për të zbardhur krimin që tronditi mesnatën e kaluar Durrësin.

Janë disa pista ku po heton policia, por kryesisht hetimi është përqendruar te e kaluara e viktimës apo familjarëve të tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts