Vrasjet e Liridona Ademjat dhe 14-vjeçares në Shkup, Albin Kurti: Nuk mjafton vetëm arrestimi, por duhen dënime!

Vrasjet e Liridona Ademjat dhe 14-vjeçares në Shkup, Albin Kurti: Nuk mjafton vetëm arrestimi, por duhen dënime!

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurt në një konferencën “Të bashkuar kundër dhunës – Mjaft!”, ka folur për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt, rrëmbimit dhe më pas vrasjen e 14-vjeçares në Shkup. Kurti ka thënë se “vrasja e porositur e Liridona Ademajt nga burri i saj” dhe “rrëmbimi i 14 vjeçares” në Shkup kanë renduar […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts