Vrau 3 moshatarë e plagosi 8 të tjerë, publikohen pamjet, ja si i ‘joshte’ i mituri të rinjtë për t’i ekzekutuar (VIDEO)

Një video e publikuar në rrjete sociale tregon momentin kur studentët shihen teksa mbrohen, kur një person i armatosur 15-vjeçar i kërcënonte. Ai më pas, vrau tre prej moshatarëve të tij e plagosi tetë të tjerë.

Sipas mediave të huaja, pamjet janë fiksuar nga një student.

Mbi ngjarjen e rëndë ka reaguar dhe presidenti Joe Biden i cili tha se mendimet dhe zemra e tij është me familjet që po durojnë këtë pikëllim të madh për humbjen e të dashurve të tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.