Vrau 39-vjeçarin shqiptar pas sherrit për parkimin, i moshuari grek del nga gjykata i veshur me antiplumb (FOTO)

68-vjeçari grek, i cili vrau shqiptarin Brigen Limka në Greqi, është paraqitur në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Pire. Dhimitris Kutrumanis shihet me pranga në duar, i veshur me anti-plumb dhe nën masa të rrepta sigurie.

“Kemi pasur prej disa vitesh përplasje. Makinat i vendosin nga parkingu në trotuar. Ata po bllokonin rrugët. E kisha shprehur indinjatën time shumë herë. Nuk doja që të përfundonte kështu”, raportohet të ketë thënë ai për hetuesit.

Brigen Limka, babai i tre fëmijëve, u ekzekutua një konflikti për parkingun.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts