Vrau djalin e tij, dënohet me 25 vite burg babai

Gjykata e Apelit ka vërtetuar dënimin prej 25 vite dënim me burgim për Naim Smajlin që akuzohej për vrasjen e djalit të tij. Smajli ishte dënuar më 08.03.2024 nga Gjykata Themelore në Prishtinë për vrasje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje me dënim unik prej 25 vite dënim me burgim. “Refuzohen si të pabazuara ankesat […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts