Vrau dy djemtë e tij, plagosi gruan e më pas i dha fund jetës, trupi i pajetë i 44 vjecarit mbërrin nesër në Kosovë

Flamur Rexha, 44 vjeçari kosovar që dyshohet se vrau dy djemë e tij (11 dhe 13 -vjeç), plagosi gruan dhe më pas bëri vetëvrasje, nesër do të varroset.

Kështu kanë bërë të ditur familjarët përmes Facebookut dhe kanë njoftuar se varrimi i tij do të bëhet në fshatin Ponoshec të Gjakovës.

Kujtojmë se gruaja e tij, Avdije Rexha, është zgjuar nga koma artificiale. Ajo i mbijetoi gjakderdhjes së tmerrshme, por ende nuk është në gjendje të merret në pyetje, ka raportuar Bild.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.