“Vrau ëndrrat e mia”/ Këngëtarja e famshme nën kontrollin e plotë të babait të saj: Nuk jam në gjendje të këndoj më

Britney Spears ka refuzuar të performojë përsëri ndërsa babai i saj mban kontrollin mbi karrierën e saj dhe tha se kontrolli nën të cilin ajo ishte nën 13 vjet kishte “vrarë ëndrrat e mia”.

Vërejtjet e saj, në një postim të gjatë në Instagram, ishin të fundit në një seri të komenteve emocionuese publike në lidhje me konservatorin që kontrollon çështjet e saj personale dhe financiare dhe të cilave ajo është lutur t’i jepet fundi.

Kontrolli i detyruar i lindjes së Britney Spears ka një histori të gjatë dhe të errët në Shtetet e Bashkuara

“Unë nuk do të performoj në asnjë skenë në çdo kohë së shpejti me babanë tim që merret me ato që vesh, them, bëj ose mendoj”, shkroi këngëtarja.

“Më shumë preferoj të ndaj videot PO nga dhoma ime e ndenjes në vend të skenës në Vegas … Unë nuk do të vë grim të rëndë dhe do të përpiqem të provoj përsëri në skenë dhe të mos jem në gjendje të bëj marrëveshjen e vërtetë me remixet e mia këngë për vite, ”shtoi ajo.

Babai i yllit të muzikës pop, Jamie Spears, ka kontrollin e vetëm të pasurisë së vajzës së tij prej 60 milion dollarësh nën konservatorin e caktuar nga gjykata që ai krijoi në 2008.

Spears, 39 vjeç, e cili ka probleme të shëndetit mendor, nuk ka performuar në publik që nga fundi i vitit 2018 në fund të një turneu botëror dhe një qëndrimi të zgjatur të koncertit në Las Vegas.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.