Vrau ish-bashkëshorten dhe plagosi ish-kunatin e mitur, kosovari lihet 30 ditë në paraburgim

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit prej një muajsh për të dyshuarin V.A për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij dhe plagosjen e vëllait të saj. Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt-Departamenti i Krimeve të Rënda, për caktimin e masës së […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts