Vrau kolegun e punës në Malishevë, autori dënohet 19 vite burg

MALISHEVË – Gjykata Themelore në Gjakovë ka dënuar me 19 vjet burgim Isuf Zogajn, për vrasjen e kolegut të tij në Malishevë më 20 shtator të vitit të kaluar. Zogaj është shpallur fajtor për veprën penale, “Vrasja” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve”. Në njoftimin e gjykatës, thuhet se i […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts