Vrau me thikë bashkëjteuesen dhe iku nga vendngjarja, Apeli lë në burgim të përjetshëm Ramiz Micin

vrau me thike bashkejteuesen dhe iku nga vendngjarja apeli le ne burgim te perjetshem ramiz micin
vrau me thike bashkejteuesen dhe iku nga vendngjarja apeli le ne burgim te perjetshem ramiz micin

Gjykata e Apelit ka lënë në burg të përjetshëm Ramiz Micin, që vrau bashkëjetuesen e tij Jetlira Elezin, për shkaqe xhelozie.

Mici, pasi kreu vrasjen e bashkëjetueses, iku nga vendngjarja.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts