Vuçiç bën parashikuesin: Kam frikë se viti 2024 do të na sjellë më tepër konflikte në Republikën Srpska dhe Kosovë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka vlerësuar se viti i ardhshëm 2024 do të jetë më i vështiri në historinë moderne të Serbisë, duke thënë se i frikësohet trazirave të mundshme në Republikën Srpska dhe Kosovë. “Kam frikë se ky vit do të na sjellë shumë më tepër konflikte dhe trazira se ai i mëparshmi, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts