Vuçiç bisedon me Sarrazin për “marrëveshjet e pazbatuara” mes Kosovës dhe Serbisë

Vuçiç bisedon me Sarrazin për “marrëveshjet e pazbatuara” mes Kosovës dhe Serbisë   Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha të premten se ka biseduar me të dërguarin e posaçëm të Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin, për dialogun ndërmjet Serbisë dhe Kosovës, si dhe për situatën në rajon.   Vuçiç shkroi në llogarinë e tij […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts