WAN Awards EMEA vlerëson me çmim Piramidën e Tiranës: Projekt i guximshëm…

448321580 1018304136331914 3770038849230075762 n

Kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale bën të ditur çmimin që ka marrë Piramida e Tiranës nga juria e WAN Awards EMEA.

“Piramida e Tiranës merr një tjetër çmim nga juria e WAN Awards EMEA (vlerësues të projekteve arkitekturore më novatore nga e gjithë bota), që e cilëson një “projekt të guximshëm”, të hapur për publikun, i rrethuar nga një ansambël kutish shumëngjyrëshe, të shpërndara brenda dhe përreth ndërtesës origjinale”, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts