“Xhelozia virtuale ekziston”/ Lidhja me ish-sulmuesin e Interit, vajza e Maradonës sulmohet në rrjetVazhdon të krijojë diskutim në Argjentinë dhe në rrjetet sociale raporti që vajza më e vogël e Diego Armando Maradonës, Xhanina (31 vjeç), mendohet të ketë me Pablo Daniel Osvaldon, 35 vjeç, sot sulmues i Banfild, në Argjentinë, i cili në të kaluarën është aktivizuar me Interin, Romën, Juventusin, etj. 

gianinna-daniel-osvaldo_862x485

Nuk kanë munguar sulmet në ueb nga ata që nuk e pranojnë këtë lidhje.

vajza e Maradones

Normalisht, e bija e ish-yllit të futbollit, i ndarë nga jeta pak kohë më parë është përgjigjur në “Instagram”-in e saj: “Xhelozia virtuale ekziston… Ajo që nuk blihet është qetësia dhe të qenit i lumtur pa u prishur punë të tjerëve”.

gianinna-daniel-osvaldo_w862

gianinna-osvaldo_w862

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.