Xheorxhina edhe aktore, protagoniste e një doku-filmi në “Netflix”Njoftimi ka ardhur menjëherë nga profili “Instagram” i Xheorxhina Rodriguezit. E fejuara e Kristiano Ronaldos do të jetë, në fakt, protagoniste e një “reality-show” lidhur me jetën e modeles.

Dhe “Netflix” nuk ka ngurruar ta mbështesë. Nuk është komunikuar ende data e nisjes së doku-filmit.

Xheorxhina Rodrigez

Ideja është të njihet Xheorxhina e vërtetë, ajo që miliona ndjekës admirojnë. Do të tregohet jeta në Torino dhe, ndoshta disa detaje nga jeta e Kristianos.

Xheorxhina Xheorxhina8 Xheorxhina

Xheorxhina

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.